Home > O nas

O nas

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej.


PROTRANS to szybko rozwijająca się firma, mająca swoją siedzibę w zachodnio-północnej Polsce, w Szczecinie.

Posiadamy duże doświadczenie w sektorze transportu i możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania, które dokładnie odpowiadają ich życzeniom i potrzebom.

Funkcjonujemy w całej Europie, przewożąc codziennie dla naszych klientów towary z sektora handlowego i przemysłowego.

Specjalizujemy się w dziedzinie dostawy ekspresowej. Jesteśmy rzetelnym i niezawodnym partnerem do współpracy, szczególnie w sytuacjach nagłych, np. gdy zajdzie potrzeba pilnego uzupełnienia towaru i dowiezienia go w krótkim czasie, chociażby w celu powstrzymania przestoju linii produkcyjnej oraz w wielu innych podobnych sytuacjach. PROTRANS  jest wówczas tą firmą, na którą zawsze można liczyć.

Tym, co wyróżnia PROTRANS wśród pozostałych firm z sektora transportu i logistyki, jest kompetencja i doświadczenie naszych pracowników.

Jesteśmy świadomi codziennych obowiązków, które wykonujemy z niezwykłą dokładnością i skrupulatnością oraz doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności ciążącej na nas i świadczonych przez nas usługach.

Potrafimy działać błyskawicznie, opracowując w sposób szybki i profesjonalny rozwiązania wraz z całą strategią tak, aby każdy nasz klient był zadowolony i usatysfakcjonowany.Jak sama nazwa naszej firmy wskazuje – PROTRANS to firma nowoczesna i można słusznie powiedzieć, że w dziedzinie transportu i logistyki stawiamy na pełny profesjonalizm.

 

O nas